multimedia w nauczaniu

Przejdź do treści

multimedia w nauczaniu

Robotyka Lego i programowanie w Minecraft w Gorzowie Wlkp.
Opublikowane według Juniorlab w Pedagogika · 7 Czerwiec 2022
Tags: Zabawaiedukacja
Czy wiesz, że:
wykorzystanie multimediów jest podstawowym warunkiem innowacyjności, postępu i nowatorstwa. Kształcenie z wykorzystaniem multimediów charakteryzuje się następującymi cechami:
  • zmiana stosunku emocjonalno-motywacyjnego do procesu uczenia się, poprzez dostęp do atrakcyjnych źródeł wiedzy; aktywizowanie uczniów poprzez występowanie wielu bodźców,
  • możliwość doboru strategii nauczania, personalizacja kształcenia, możliwa dzięki symulacji komputerowej i systemom multimedialnym
W kształceniu multimedialnym oddziaływanie następuje na różne zmysły, w którym występuje przepływ informacji z wielu torów jednocześnie. Wiedza przekazywana jest za pomocą naturalnych przedmiotów, modelów, materiałów wizualnych i audiowizualnych, a także materiały słowne i graficzne.
Kursy dla dzieci opracowane w Juniorlab wykorzystują techniki multimedialne w postaci audiowizualnej, a poprzez edukacyjne zestawy lego wspomagają działania poznawcze i emocjonalne przeżywanie świata obiektów i zjawisk. Podczas naszych zajęć wykorzystywane jest większość zmysłów, włącznie ze smysłem smaku, co akurat odradzamy naszym podopiecznym :)
Zajęcia pozalekcyjne z lego to nie tylko ogromna dawka wiedzy i rozwój czynności motorycznych, ale przede wszystkim świetna zabawa.
Techniki multimedialne w Juniorlab znajdują zastosowanie na kursach z lego dla dzieci już od 6 roku życia. W świat nowych technologii wprowadzamy Państwa podopiecznych także podczas organizowanych przez nas półkoloniach w mieście Gorzów zarówno w lecie jak i w zimie. Jeśli szukasz oryginalnej imprezy urodzinowej dla swojej pociechy to zapoznaj się z naszą propozycją urodzin z lego i minecraft, podczas których dzieci opróćz świetnej zabawy zażyją sporą dawkę wiedzy.  Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
tel.: +48 791 513 541

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
_________________________________
info@juniorlab.pl
Wróć do spisu treści