Półkolonie zimowe w mieście

Przejdź do treści

Półkolonie zimowe w mieście

Robotyka Lego i programowanie w Minecraft w Gorzowie Wlkp.
Opublikowane według Juniorlab w Wakacje · 4 Styczeń 2023
Tags: Polkolonie
Półkolonie zimowe w mieście
   Ferie zimowe są długooczekiwanym wydarzeniem przez dzieci i jest to całkiem zrozumiałe. Po ciężkiej harówce w szkole należy się godziwy wypoczynek. Miłośnicy sportów zimowych wybiorą górskie kierunki. Biały puch to pewniak świetnej zabawy dla naszych małych szkrabów. Z pewnością każde z dzieci i ich rodzice mają swoje ulubionemiejsca, w których czują się najlepiej i tam spędzają część ferii.Jednak nie wszyscy możemy pozwolić sobie na tak długą przerwę w obowiązkach od pracy. Urlop się kończy i szara rzeczywistość dopada rodziców, jednak dzieci wciąż są głodne przygód i zabawy.
polkolonia
Część młodzieży jeśli jest możliwość spędzi ferie ze swoimi ukochanymi dziadkami lub po prostu w zaciszu domowym pod opieką kogoś z rodziny.  Niestety, ocieplający się klimat, powoduje, że ferie w mieście np. w Gorzowie Wlkp., przeważnie są bez śniegu, a tym samym ciężej nam znaleźć pomysł na fajną zabawę.   
  Większość z nas planuje z wyprzedzeniem sposób zapewnienia kreatywnego czasu dla maluchów. W takich przypadkach z pomocą przychodzą zimowe półkolonie w Juniorlab, gdzie każdy dzień wypełniony jest różnymi atrakcjami. Przede wszystkim zabawy w konstruowanie robotów Lego, które nie tylko wizualnie zapierają dech w piersiach, ale także są w pełni interaktywne i można je zaprogramować tak, aby poruszały się tak zgodnie z rozkazami małego inżyniera. Oprócz zajęć Lego, dzieci zagłębią się w świat Minecrafta, gdzie za pomocą aplikacji programistycznych w prosty sposób zautomatyzują budowę obiektów w wirtualnym świecie.
Codziennie zaplanowane są dodatkowe atrakcje w postaci wyjścia do kina, sali zabaw, deserów, walki robotów, seans filmowy z pizzą i inne. Dużą atrakcją są także gogle VR, które udostępniamy podczas półkolonii. Doznania są niesamowite, gdyż obraz z gogli sprawia jakbyśmy byli aktywnymi uczestnikami wirtualnego świata. Podczas turnusów nie może zabraknąć aktywności sportowych dla naszych dzieci, dlatego wyposażeni jesteśmy w salę gimnastyczną. Każdego dnia odbywają się zabawy ruchowe, a w czwartek obchodzimy dzień sportu podczas, którego dzieci będą grać w zbijaka, strzelać z łuku i wiele innych. Jak widać ferie w mieście nie muszą być nudne i nasze pociechy mogą spędzić pożytecznie czas, podczas gdy rodzice przebywają aktualnie w pracy.
Zapraszamy na półkolonie dla dzieci w wieku 7-12 lat. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie https://www.juniorlab.pl/polkolonie.html
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
tel.: +48 791 513 541

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
_________________________________
info@juniorlab.pl
Wróć do spisu treści